apartamente ne shitje elbasan 94 m2, 62. Disponon ceritifikate pronesie. Apartamenti eshte i mobiluar me g Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut. al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. OTP është shkurtimi i Országoz Takarék Pénztár në gjuhën hungareze, ose Banka Kombëtare e Kursimeve në shqip. Apartamente ne shitje & apartamente me qira ne Shqiperi. E mobiluar me te gjitha oriendite per nje jetese normale. “Deshmoret e Kombit”, Kullat Binjake, hyrja qendrore (tregtare), kati 3. Prona te tipologjive te ndryshme, toka, vila, biznese, zyra. Apartamenti eshte i organi Për Shitje. Paketa e parë e aseteve shtetërore të përfshira në proçedurën e privatizimit Nr. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kuficlassifieds for jobs, sale in albania Tel: +355 (4) 2 389 389. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-rt te nje prej pallatet e kompleksit, me 2 ashensor. Shitet shtepi private 1+1 me hipoteke, 195. 000 euro Vila dhe Apartamente per shitje ne Dhermi Shqiperi. Gjithcka është e mundur nëse beson tek njerëzit e duhur! GjejProna. 26 m2. Durres,Shitet Objekti funks Apartament ne shitje 2+1 te Komuna e Parisit . Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas. Aparatamenti eshte ne gjendje shume te mire, disponon hapesire dhe drite. e Kavajës Shitje, Apartament 2+1+2, kati i 6, 110m2, në Bllok Qera, Apartament 2+1+2 me pamje nga deti, kati i 6, 500 Euro/muaj, Durrës, Vila e Zogut Ne Rrugen Qemal Stafa shitet apartament 2+1+2 me shume drite. ca ka nje shtepi nuk mungon asgje shtepia berbehet 1 dhom gjumi 1 sallon ndenje 1 guzhin gatimi banjo ballkon. 00 m2. com Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në: ☎ +355 4 222 6005 📞 +355686511111 📧 realestate Apartament modern 2 + 1 shitje te stadiumi Elbasan arena, ne Elbasan . Super Apartament! Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri. Shitet apartament 2+1 te kodra e diellit. Ne përdorim cookies për të siguruar që ju të merrni përvojën më të mirë në faqen tonë të internetit Shtëpi për shitje në “Farkë të madhe” Shtëpia ka një sipërfaqe trualli prej 1000 m2, ndërsa siperfaqe ndërtimi rreth 120 m2. Apartament 2 + 1 per shitje ne Lagjen 5 Maji, ne Elbasan Rruga Fetah Ekmeciu, Elbasan, Albania mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. Kontakt Rruga "Sami Frasheri", P. ]]> Wed, 27 Mar 2019 14:28:17 +0000 shtepi ne shitje elbasan: shtepi ne shitje ne korce: shtepi ne shitje te fresku: shtepi ne shitje unaza e re: Top URL related to apartament ne shitje; You will also find shtepi private ne shitje ne tirane apartamente ne shitje ne durres qender gazeta shitje shtepish apartamente ne shitje elbasan century 21 albania gazeta shitje shtepish ne tirane shitet apartament ne qender te tiranes apartamente ne shitje vlore lungomare 100 oferta per More Apartments for Sale Ads - Apartament for sale, apartment for sale in saranda albania, apartament ne shitje ne bregdetin shqiptar, apartment in sale in albanian riviera, apartament ne shitje ne sarande, apartament ne shitje Shtepi me Qera, Tirana. 000 Euro. Apartamente - SHITJE Rruga Kozma Naska, Elbasan, Shqipëria. 25,900 Euro. IP is 185. rreth 2 km nga rruga e asfaltuar e Ures Vajgurore. Apartament 85 m 2 në shitje; Elbasan - qyteti, Universiteti Aleksandër Xhuvani; 2 2 10. Ka siperfaqe prej 104m2 dhe nje organizim planimetrik te rregullt. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. 58,000 Euro Apartamente ne shitje TRS-0419-1400 Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit. Prona te Alpha Bank. Apartament 1+1 për shitje në rrugën Apartament 1+1 ne shitje ne Elbasan. Këto çmime njihen nga shteti sipas zonave të ndryshme, në formën e “dyshëmesë”, pra si çmim minimal, në bazë të të cilit llogaritet, si tatimi i fitimit, në rast se kemi të bëjmë me një shitblerje ndërtese, ashtu edhe taksa e ndërtesës, në përputhje me ligjinRead More Ne Vlore prane Institutit te Sigurimeve Shoqerore ofrohet ne shitje nje vile 4 kate me garazhd/magazine dhe papafingo. 7/1 Tirana, Albania +355 4 562 8777 +355 67 40 28 100 [email protected] Oct 19, 2010 · Apartamente 1+1 ne Ujin e Ftohte ne Vlore Pasqyra Shqiptare. Rruga Mehmet Karadaku - Rruga Ismail Zyma - Elbasan, Shqipëri. Shitet apartament 1+1 ne katin e pare, buze rruge per dyqan. Rr. SHITET SHTEPIA 2+1 . Shitet apartament ne Yzberishtit. com | Tel:(+355) 332 05821 Home Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion Gazeta celesi online shtepi me qera ne tirane. Gazeta celesi online shtepi me qera ne tirane Gazeta celesi online shtepi me qera ne tirane Merrjep makina ne shitje fier. Pasuria eshte e regjistruar prane ASHK, Elbasan. Koleksioni elegant i ndertimeve, ofron jo vetem nje projekt unik dhe atmosfere ne pershtatje ideale me ambientin rrethues,… Nga 880 €/m² Zbulo më shumë Shtepi ne Shitje ne Elbasan zona Qender: Shtepia eshte me mobilim Pjeserisht, ndodhet ne katin e 4 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 67. Çmimi 99. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Shitet apartament 3+1+2 tek Stacioni Trenit. Com eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shes blej makina dyqane dhe lokale me qera makina te perdorura ne shitje ne gjermani tregu i makinave ne shitje Blerje, shitje, qira, ndërmjetësim, konsulencë financiare, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera në fushën e pasurive të paluajtshme. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. 5 m siperfaqe totale,64. - rruga Bajram Curri1, 1001 Tirana, Albania - Calificación de 5 según 1 opinión "Flm!" Vila dhe Apartamente per shitje ne Dhermi Shqiperi. al mund te gjeni shtepi ne shitje, me qera, dyqane, zyra, apartamente, vila, toka, oferta dhe lajmerime nga gjithe Shqiperia dhe Kosova IMOB. Apartment Apartament 2+1 Në Shitje. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. APARTAMENT 1+1 PËR SHITJE SHITJE,BLERJE Artikuj Ushqimore Elektro-Shtepiake Libra Lodra Lule Makineri Sende Veshje SHTEPI,PRONA Apartamente Dyqane Magazina Me qera Shtepi Truall Zyra TURIZEM Agjensi Hotele Lokale Motele Plazhe Restorante: Legjenda: Para 1 dite Para 2 ditesh Para 3 ditesh Para 5 ditesh Apartamente ne shitje Fier, Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 70m2 ne katin 5 te banimit, pallat i ri. Emri Biznesit. Cmimi i diskutueshëm. posted by Unknown @ 2:53 PM 0 Comments Apartamente me qera ne Durres dhe Tirane. 701 pëlqime · 1 duke folur në lidhje me këtë. Per me teper shiko fotografite te cilat i perkasin objektit ne fjale. KOSOVARVE Ne nje nga zonat me te preferuara ne kryeqytet, ofrohet ky apartament per shitje. € 100. Subscribe to Apartament 2+1 per shitje tek Brryli. Apartamenti ndodhet në katin e 11-të . Ajo është e disponueshme për Agjenci Imobilare, Agjentë Imobilarë si edhe pronarë të zakonshëm. Siperfaqja 124m2. Devinf Real Estate. eksploroni shtepine e endrrave! All Me Qera Per Shitje Cities QytetDurresGolemQarku i DurrësitTiranaTirana CountyVlorë Keyword Kerko Prona te Perzgjedhura Per Shitje €43,000 Per Shitje SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,PLAZH DURRES! €43,000 Hotel Vila Koral, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania Krevate: 2 Tualet: 1 Dhoma Ndjenje: 1 Apartament Detaje Arjan Limanaj 2 days ago Arjan […] Agjensi Imobiliare - Shitje / Blerje / Qera. Skampa Real Estate. Sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 54m² dhe organizohet në: sallon + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Lag. Siperfaqja e nderteses(1 kat, magazine): 110 m2 1. Vendodhja e tij në një nga zonat më të pëlqyera të qytetit e bën këtë apartament një mundësi shumë […] Shitet apartement i hipotekuar 2+1 (elbasan lagjia 5 maj) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1 Marte, 26 Qershor, 2018 Toke (Linas Elbasan) - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore Apartament ne shitje ne qytetin è elbasanit ME HIPOTEK// Dy dhoma gjumi, guzhin dhom pritje, Banjo , Ballkon. rruga Tirane- Elbasan. 15:19. The villa has a construction area of 196 m2, divided into three floors. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira ne zone dhe eshte ndertuar ne vitin 2011. Me dokumenta te rregullta. Shitja dhe  13 Nëntor 2019 Apartament modern 2 + 1 shitje te stadiumi Elbasan arena, ne Elbasan. Lire. 7/56+1-20, vol 5, faqe 196, zk 8522, me sip 48. Telefono RE/MAX ☎️ 0698022481 Elbasan is a city in central Albania. Shtepi ne Shitje ne Elbasan zona Qender: Shtepia eshte me mobilim Pjeserisht, ndodhet ne katin e 4 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 67. Grupi OTP filloi aktivitetin e tij në vitin 1949 kur OTP Bank u themelua si një bankë kursimi dhe tregtare e shtetit, e cila ofronte depozita me pakicë dhe kredi. Tirana Apartament 2+1 Kopshti Botanik. 1,650,000 ALL. com: Shtepi / Vila në shitje në Tiranë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Tiranë ! Shpallje falas ne MirLir. Gjithashtu eshte dhene dhe nje shembull per menyren e tatimit te nje personi qe shet shtepine e tij. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun Opened in January 2009 as the first office of an international real estate system, it reached the goal of offering a professional service and creating some rules in a very confused real estate market. com is Info PRONA - Prona ne shitje, apartamente, zyra, dyqane, toke ne bregdet, shtepi me qera | Kreu. Shitet nje shtepi private me bahce (kopsht) 381 m² Shtepia eshte me hipoteke. ID: 14666 Cmimi i kerkuar: 3,000,000L Cmimi: €23,583 Cmimi / m 2: €363 / m 2 Sauk, Prane autostrades Tirane – Elbasan shitet Vile dy kateshe (Projektuar per 4 kate) me siperfaqe 150 m² kati i pare dhe 178 m² kati i dyte, 350 m² oborr, ne nje zone shume te qete. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Kodi Swift: FEFAALTR . 000 euro Apartament 2+1 për shitje, në një nga vëndet më të frekuentuara në Tiranë, me facilitete të ndryshme ,me akses në të gjitha rrugët kryesore. 000. 8 m², elbasan Ndodhet në katin 7-të të një pallati 11-katësh, pranë Unazës së Elbasanit. Gjeni apartamente në shitje në Kongresi i Elbasanit në Indomio. com Vleresim Prone, Apartament me Qera, Apartamente ne Shitje, Shtepi ne shitje, Shtepi me Qera, Dyqane, Komplekse, Prona, Truall Toka, Rivleresim Prone & Ekspertiz Gjyqësore Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane kategori njoftime, postoni njoftim falas, njoftime per makina, motorre, shtepi, vendbanime ne shitje, vendbanime me qira, sport dhe rekreacion, elektronike, oferta per pune, kerkesa per pune, kafshe ferme, kafshe shtepiake Qera Shitje Apartamente Vila Truall Komerciale Zyra Zgjidhni Qytetin: Zgjidhni Qytetin Durres Berat Bulqize Delvine Devoll Diber Elbasan Fier Gjirkoaster Gramsh Has Kavaje Kolonjes Korce Kruje Kucove Kukes Kurbin Lezhe Librazhd Lushnje Malsi e madhe Mallakaster Mat Mirdite Peqin Permet Pogradec Puke Sarande Shkoder Skrapar Tepelene Tropoje Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Prane shtepis Kerkoj shtepi me qera private ne elbasan ose dhe ne pallat . Century21 Bridge, Tirana. Sadakallahülazim ne demek ? « EhlemveSehlem. Prona ndodhet buzë autostradës, vetëm 400 m larg rrethrrotullimit perëndimor të qytetit të Elbasanit. Apartamenti eshte i mobiluar me g Blv. Shiko te gjitha njoftimet në kategorin Prona Dyqane ne shitje ne Elbasan Shitet krahasoni produktet që ju jeni të interesuar në kategorine Prona ose Dyqane Shitet. informacion@procredit-group. Nxitoni te prenotoni apartamentin tuaj Kontakt 069 39 17 709 ose 067 20 17 287 e-mail: lendon_co@yahoo. Apartamenti ka nje siperfaqe 126. It is one of the largest cities in Albania, with a population of 79,810. Eshte i pajisur me hipoteke. €80,000. Toka ne shitje. lagja 11 Nentori e rregulluar. 120,000 Euro Okazion, apartamente ne shitje ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-101-101) Shiten apartamente tek Fresku, nje kompleks pallatesh ne afersi te reapartit ushtarak ne komunen Dajt. Cmimi 60000 euro . Organizimi: salloni ndenjes dhe ambientin e gatimit, 3 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe ballkoni. The charset for this site is utf-8. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me te medha. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Apartament ne shitje per VETEM 34. NJE PALLAT I RRETHUAR NGA Shitet Apartament 2+1 në Lungomare në zonën më të preferuar edhe të frekuentuar në Vlorë. Shitet apartament 1+1 Elbasan Shtepi ne shitje 28/08/2020 16:51 Post ID: 16838. 55 m2,84. 61. Ndodhet në katin 1 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 123. 2 m2, pasuri e ndodhur ne lagjen Shenkoll, Elbasan. Rezidenca Dhermi Resort eshte perceptuar si prova me e denje e persosmerise. Business Service Apartamente NE Shitje, Kavajë. Vila ka nje bahçe prej 360 m 2 e rrethuar me peme te ndryshme si manderina, portokalli, rrush, kumbulla etj Okazione Prona Durres - Apartamente me qira , ne shitje. Shitja dhe blerja nepemjet SuperNet. Watch Queue Queue. 6 m2, 740Për vetura në shitje. Before the Second World War, Elbasan was a city with a mixture of eastern and medieval buildings, narrow cobbled streets and a large bazaar. Vendparkim me vlere 10. 5 muaj më parë . Agjensia I IMOB. 195. 2 Dhomë/a gjumi Totalisht i mobiluar Kondicioner SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ELBASAN! ID: 60. Qemal Stafa. Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355 4 222 6005 +355686511111 realestate@immoalbania. Të gjitha Vendbanime Shtëpi Elbasan. 000 euro Saranda Web - 16/10/2020 Shitet apartament 140 m2, 2+1 dhe garsonierë. SHITJE,BLERJE Artikuj Ushqimore Elektro-Shtepiake Libra Lodra Lule Makineri Sende Veshje SHTEPI,PRONA Apartamente Dyqane Magazina Me qera Shtepi Truall Zyra TURIZEM Agjensi Hotele Lokale Motele Plazhe Restorante: Legjenda: Para 1 dite Para 2 ditesh Para 3 ditesh Para 5 ditesh Vile ne Shitje Sauk, Prane Autostrades Tirane – Elbasan. SHIKO. Apartamente 3+1 Gati ne shitje. 175 likes · 6 talking about this. 55 000 EUR Numri i dhomave: 3. Koleksioni elegant i ndertimeve, ofron jo vetem nje projekt unik dhe atmosfere ne pershtatje ideale me ambientin rrethues,… Nga 880 €/m² Zbulo më shumë Page 2-apartamente ne shitje - Objekte banimi rezidenciale, banesa, garsoniere, vila Shisni Blini Jepni me Qira Merrni me Qira Apartament 1+1 Apartament 2+1 Apartament 3+1 Shitje Biznesi Dyqan Zyra Komerciale Dubleks Shtepi Prone Tirane Durres Astir Kombinat Blloku Ali Demi Vasi Shanto Oxhaku Xhamlliku Kinostudio Brryli Liqeni i thate Liqeni Artificial 21 Dhjetori Don Bosko Fresku Kodra e Diellit Kamez Paskuqan Komuna e Parisit Stadiomi Dinamo Myslym Shyri Qytet Studenti Jul 25, 2014 · Apartament ne shitje ne Elbasan Apartament ne shitje ne Elbasan. com facebook Në Shitje APARTAMENTE Vala Mar Residences. Apartamente ne shitje durres Ne kuptim te nenit 11 te Ligjit “Per tatimin mbi te ardhurat”, me termin “fitim kapital i realizuar” kuptohet diferenca ndermjet vleres ne shitje dhe vleres ne blerje te pasurise ndertese apo toke”, thuhet ne piken tre te udhezimit. Veturaneshitje. Nr. 306 likes. Çmimi 115000 Euro. 068 20 50 444; 068 20 50 353 +355 4 2230 515 [email protected] Sep 7, 2012 - OKAZION, shiten osE ambjente Kati 2, (Rr. Agjensi Imobiliare - Shitje / Blerje / Qera. Shitet Apartament ose jepet me qera. 90 m plan Vilë në shitje Tiranë - qyteti, Kodër-Kamëz € 350. Zbuloni direktorine me te madhe te listimit imobiliar online. Shitet shtepia ne Cerrik, Elbasan, 2+1. kontaktotani@gmail. Name (required) PRONA NE SHITJE ID 134 –APARTAMENT 77m² ELBASAN Elbasan / Adresa, Fotot, Çmimi, 1 ID 134 –APARTAMENT 77 m² ELBASAN Apartamenti Unaza Elbasanit. Për Shitje. Apartament ne shitje 3+1 Rruga Ali Demi. Albania Estate ofron këto vila të mrekullueshme për shitje në Lalzi Bay, Shqipëri. Shqipëri +355 44 537 787 Shtepi 2 Kateshe Ne Shitje Prane Qytetit Studenti Per 170'000 Euro! Prona Ka Nje Siperfaqe Trualli 260m2 Dhe Mbi Kete Truall Eshte Ndertuar Nje Godine 2 Kateshe Me Nje Siperfaqe Te Brendeshme Prej 228 M2, Ndersa 32m2 Jane Siperfaqe Qe Sherben Si Oborr Dhe Kopesht. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, një tualet me parabanjo, dy ballkone dhe një sallon me kuzhinë gatimi open-space. Elbasan Dje, 22:01 SHITET SUPER APARTAMENT NE ELBASAN, Shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 50 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te Apartament 2+1 per shitje ne qender te Elbasanit , (ELS-1117-1a) Shitet Apartament 3+1 ne Elbasan. Per cdo informacion shtese dhe vizite ne ambjent mund te me kontaktoni ne numrin 0672005252 nr prona ne shitje vendndodhja 1 ndertese+truall (675m katr) pajove - peqin 2 ndertese+truall(130-308m katr) pajove pajove - peqin 3 truall 200m2 & ndertese 130m2, dober, malesi e madhe Jul 25, 2014 · Fill in your details below or click an icon to log in: Email (required) (Address never made public). Apartament ne shitje ne Elbasan. Vleresim Prone, Apartament me Qera, Apartamente ne Shitje, Shtepi ne shitje, Shtepi me Qera, Dyqane, Komplekse, Prona, Truall Toka, Rivleresim Prone & Ekspertiz Gjyqësore Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane Shitet apartament 1+1 pranë plazhit në Sarandë. Gjeni pronën ideale në Kongresi i Elbasanit! Shes apartament 1+1 Shitje. 5. 4370 Shikime. Tek prona. Vila ka nje bahçe prej 360 m 2 e rrethuar me peme te ndryshme si manderina, portokalli, rrush, kumbulla etj Mar 30, 2019 · Qeveria ka miratuar çmimet e reja referencë për ndërtesat. Shiko te gjitha njoftimet në kategorin Prona Apartament ne shitje ne Permet Shitet krahasoni produktet që ju jeni të interesuar në kategorine Prona ose Apartament Shitet. Siperfaqe te ndryshme ku mund te zgjidhni apartamentin qe ju pershtatet, punime teper cilesore me sistem ngrohje,termoizolim, dritare dopjo xham. 4 500 000 LEK APARTMENT 2+1 PER SHITJE NE ELBASAN. Apartamentet ndodhen ne katin e pare banim. Apartamenti ndodhet ne katin e kater disponon ashensor ,AC. Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhome ndjenje teper i bollshem 3 dhoma gjumi 2 tualete dhe 2 ballkone . Arka eRead More mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. Apartament 1+1 ne shitje ne Elbasan. Perbehet nga ambient ndenje, ambient gatimi i vecuar, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon i MirLir. Post navigation Agjensi Imobiliare - Shitje , Blerje , Qera. FUTURE HOME Real Estate është kompania më e madhe shqiptare e ndërmjetsimit të Pasurive të Paluajtëshme në Kryeqytet. Pallati eshte ndertuar me cilesi ku e vecanta eshte aspirimi me sistem oxhaqesh, i vetmi ne qytet. Pallati es Elbasan 20 tetor 08:53 Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen 25 Nentori ne Elbasan. 410. al - Real Estate Tirane agjensia imobiliare qe disponon apartamente te ndryshem ne shitje per kerkesat tuaja Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje, Per Qira Durrës Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja! Shitet një shtëpi në Elbasan, 1-katshe, rruga e Metalurgjikut, 115 m² së bashku me 1,000 m² truall. 21 Dhjetor 2019 Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi Elbasan, Shitet apartament pallati i ri kati i 3 banimi 2+1 me dokumenta te rregullta  Shiko te gjitha njoftimet në kategorin Prona Apartament ne Elbasan krahasoni produktet që ju jeni të interesuar në kategorine Prona ose Apartament . 30, Nr. Shitet apartament 2+1,Prane Maternitetit te ri,Rruga Sitki Çico,tek Brryli,ne kat te 6,me shkalle me sheshpushim,i mobiluar,me g [MORE] 53 m2 2 bed 1 bath parking APARTAMENTE 2+1 Sale/Shitje Apartament 1+1 per shitje tek kompleksi Vizion Plus ne Tirane. 2 year , 9 muaj më parë Shtepi / Vila Shitet shtepi private 1+1. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë . +35542240222 Raiffeisen Bank Shqipëri është nje nga bankat më te mëdha në vend e cila ofron nje game te gjere produktesh dhe sherbimesh per klientet e saj si, kredi, llogari rrjedhese, depozita, karta krediti, investimet , kredi per shtepi, kursime si edhe mundesin e kembimit valutor. OTP Group ofron zgjidhje financiare me kualitet të lartë për të përmbushur nevojat e pothuajse 18 Elbasan, Shitje Apartament Qender. Dje 21:07 JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NE BULEVARD Bicikleta vollga Shtepi me qera shitje Shtepi me qera Range rover Apartament Golem Shtepi Me qera Afer Kinostudios Shitet apartament 2+1 me sip. 5 m ndertesa ,banjo e vecuar. elbasan (104) fier (181) vlore id 94 - apartament 97. 000 Lek behet 33. Apartament 3+1 120m2 ne Elbasan OKAZION. al Apartament ne shitje, ngjitur me kopshtin Botanik, tek supermarket Pam-i. Preferehet te jete 2+1 bosh xhesixhesiano. World ranking 402280 altough the site value is $5 388. STUDIO PER SHITJE 7 SHTYPI N SAR Për vetura në shitje. Apartament me qera ne plazh golemit Shitje. 2 Villa 2 bedrooms + livingroom + kitchen Ne Shitje - Tirane This country style villa is located in a quiet area, between greenery and fresh air, near it is the turist spot Cyclope Eye, a 4km journey which is visited by many tourists. €18,000. • Sipërfaqja: 300 m2 tokë truall dhe 194 m2 ndërtesë • Adresa: Lagjia Kala, Elbasan • Avantazhet e pronës: E pozicionuar në qendër të qytetit Akses i drejtpërdrejtë në zonat kryesore • Dokumenti i pronësisë: Certifikatë për vërtetim pronësie • Lehtësira në blerje: Mundësi financimi nga Tirana Bank • Çmimi fillestar për ofertë: 288. . 04 m2, 66. 3,942 Followers, 742 Following, 404 Posts - See Instagram photos and videos from Njoftime Shtepi Pune Makina (@njoftimefalas_com). Shiten apartamente te Liqeni i Tiranes. Toka eshte pjeserisht e mbjellur me rrenje ulliri. Mi piace: 7095 · 71 persone ne parlano · 1 persona è stata qui. SHITET VILE OSE NDROHET- APARTAMENT-MAKINE. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati egzistues, buze Bulevardit Zhan D'Ark ne nje zone mjaft te qete dhe teper historike te Tiranes. Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre moderne, siperfaqe 110 m², kati 2 me ashensor, cdo dhome me kondicioner, tualet me dritare, ballkon, e gjithe shtepia me parket, orientim me diell,, 110 M2, Property ID : 4221948 www. Gjeni pronën ideale në Elbasan! Elbasan, ne Qender, shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 149 m² (133 m2) me hipoteke, kati 3/5/7 me ashensor,3 dhoma gjumi, soxhorno, guzhine me vehte, 2 tualete, 2 ballkone, orientimi me diell, koridor qe lidhe gjithe dhomat. Rreth Futurehome. Apartamenti eshte i pajisur me kondicioner dhe me hipoteke. com. Është i organizuar në një holl shumë të m. Pasurie 77/154; Zona Kadastrale 1806. , 60 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar *-APARTAMENT 2+1 te kika 2 Komuna e Parisit *-APARTAMENTI eshte i mobiluar dhe arreduar me stil ne cdo detaj *- APARTAMENTI ndodhet ne katin 5 me ashensor *- CMIMI : 135 mije euro APARTAMENT 1+1 Në Shitje €380 Apartament ne shitje ne Tirane. Prona, toka, shtepi,apartament, vila, biznese, zyra, restorant, bar. Tek pallati ish fabrikes se bukes prane rruges Marta Buda shitet apartament 3+1 ne katin e dhjete . Apartamentet 1+1 varjojne me kto m2: 60. Pallati fundit tek renea Kati 7 me dy ashensor super e mobiluar me te gjitha orendit . 12 on Apache works with 1704 ms speed. Software-i Clicktale mund të prodhojë video si vizitorët shfletojnë në faqen e internetit, në mënyrë anonime - duke përfshirë edhe çfarë ata Firma Lendon Co me nje eksperience disa vjecare ne fushen e ndertimit vazhdon me shitjen e apartamenteve ne qytetin e Elbasanit. Apartament ne shitje, te Pazari i Ri. Shtepi me qera ne Shqiperi. Apartament ne shitje 1+1 kati Pare 63 m2 lagja 11 Nentori Apartament ne shitje 1+1 ne katin e pare ndodhet te Sara. Apartamente ne Shitje Durrës, Shitet apartament me cmim okazion ne qender te qytetit te vlores me siperfaqe totale 102. Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit Shitet apartament te Komuna e Parisit me sipërfaqe 110 m2 i organizuar në dy dhoma gjumi, ambient ngrenie te vecant dhe ambient ndenjie , tualet dhe dy ballkone. Home Politike Kulture Show-Biz Elbasan. 8 m2 e ndarë në ambient ndenje së bashku me vendin e kuzhinës, 2 dhoma gjumi, ballkon, 2 tualete dhe koridor Vila per shitje ne Gjirin e Lalzit - Vilë për Shitje - 144 m². AL. Pershkrimi: Prona ka nje siperfaqe prej 6,700 m2. 000 € Shiten 2 shtepi ne Kamez, rruga Onufri, (TRS-101-102) Reklamat. Siperfaqja e truallit: 722 m2 . 250 euro ne muaj. ELBASAN. Shitet. Apartamente ne shitje dhe apartamente me qira. Skampa Njoftimet Shitësit. Biznese ne shitje, ambiente komerciale. Ndodhet ne qender te Elbasanit, ne lagjen Kala. Godina ka nje siperfaqje prej 400 m2 dhe truall prej 1000 m2. Shtepia është e papërfunduar dhe ka pamjë nga liqeni I Farkës. 5K likes. com - Falas. Apartamenti disponon: salloni i ndenjes ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni, i mobiluar. Siperfaqja totale 381 m². GET THE APP. € 125. Ankandi do te filloje me cmimin fillestar prej 1,322,608 (njëmilion e treqindenjëzëtedymijë e gjashtëqindetetë) lekë Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. Çmimi: 110 Euro m2 Na kontaktoni ne: 0695509143 Ju mirepresi Shitje, Apartament duplex luks 3+1+2, 174m2, kati i 4, Rr. 4 2 330. 25,000 € Other Currencies. APARTAMENT 2+1 PËR SHITJE NË Durrës, Durrës, Plazhi Iliria. AL qe prej 10 vitesh operon ne tregun shqiptar ofron sherbime cilesore ne fushen e shitblerje-ve, qeradhenjes dhe qeramarjes. Tualete 2. Watch Queue Queue Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. 6 000 000 apartamente ne shitje elbasan Kujdes: Ne redaksine tone ka ardhur nje denoncim per nje person qe shtiret si pronar apartamentesh dhe pasi merr pagesen e kaparit, zhduket pa lene gjurme. Mire. 1019 Ne Vlore prane Institutit te Sigurimeve Shoqerore ofrohet ne shitje nje vile 4 kate me garazhd/magazine dhe papafingo. Date Available: 14/05/   Shitet / Jepet me Qera Ndertese 2 kateshe ne Mlize,Elbasan (Mlize (Tirane , rruga sirikodra kompleksi Siri, TIRANA) Magazine ne shitje ne kompleksin siri me   Blerje · Bli nga Pronari · Bli nga Agjenti · Bli nga Ndertuesi · Apartamente ne shitje · Vila ne shitje · Ambiente biznesi ne shitje · Te gjitha pronat ne shitje · Qera . Cmimet e apartamneteve fillojne nga 950 euro dhe shkojne 1100 euro. Shes apartament kati pare per qellim biznesi ne qender te Kamzes ne fillim te tregut dhe Bashkise. Shitet apartament 1+1 ne bulevardin Barjam Curri , ish stacioni… Me shume . ne Elbasan. Real Estate Agent Apartamente ne Shitje Tirane, Shqiperi | atHome. Pjeter Bogdani , Pall. 09 Nën 10:45 Shitet apartament 2+1, Rezidenca Shopi, Elbasan Apartament 2+1 ne shitje. Çmimi 52. Kati i 5-të në vijë të par 30 m larg detit. Ato zene nje vend te rendesishem ne sektorin e ndertimit. Shtepi / Vila. Shitet apartament 1+1 pranë plazhit në Sarandë. shitet apartament duplex 3+1 ne nje rezidence te re, 100 nga tegu apartament dubleks 5+1 ne shitje prane pazarit te ri. Ka aksesin me rrugen kryesore dhe mundesi parkimi. Apartamenti ndodhet ne… Liked by Desara Belshi Apartamente ne shitje TRS-0419-1401 Shitet apartament 1+1 ne bulevardin Barjam Curri. 112m 2. Apartamenti ka siperfaqe 54 m2 dhe Ernis. 0 Comments: Post a Comment. 00 € / muaj Tirane,Qera ambjent biznesi Kati 0, 46 m² 460 Euro Rruga e Kavajes(Future Home Property)Pro14308 Jul 25, 2014 · Apartament ne shitje ne Valbone Apartament ne shitje ne Valbone. 76 000 EUR. Siperfaqe totale prej 70 m2 dhe e brendshme 64 m2 ofron sallon b Jan 15, 2014 - Villa for rent in Tirana, Tirana Real Estate for rent, Shtepi Ne Shitje Okazion Jep ne shitje Century 21 shtepi ne shitje. Kompleksi rezidencial Lura është një residence luksoze me një cilësi të shkëlqyer të jetës dhe mirepret një bashkësie të zgjedhur. Видео Shtepi ne shitje ne TiraneAgjensi Imobiliare ne Tirane , Shqiperi. Apartament . posted by Unknown @ 2:44 PM 0 Comments. 42,000 € Per Shitje. rreth 4 km nga kryqezimi i rruges se Roskovecit. NUIS J 91524011 J. Merrjep makina ne shitje fier Merrjep makina ne shitje fier Sauk, Prane autostrades Tirane – Elbasan shitet Vile dy kateshe (Projektuar per 4 kate) me siperfaqe 150 m² kati i pare dhe 178 m² kati i dyte, 350 m² oborr, ne nje zone shume te qete. Ambjent biznesi ne shitje (638) Truall ose Toke (330) Services Ne llogarisim numrin e vizitave, numrin e faqeve të shikuara, aktivitetin e tyre në faqen tonë të internetit (p. Harta dinamike dhe precize. 5 m2. Telefoni +355 (68) 235-0063. 000 Euro […] Hyrja - Apartamente 3+1 Gati ne shitje. Apartment / Banesa. 000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit. dreamalbania. 3 muaj më parë SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE 1- “Apartament” me nr. Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi Elbasan, Shitet apartament pallati i ri kati i 3 banimi 2+1 me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi : 78. 15 Tetor 2019 Shitet apartament i ri 2+1, prane stadiumit Elbasan Arena Property Type: Apartament; Offer type: Për shitje; Neighborhood: Elbasan Arena; City: Albania Apartamenti ndodhet ne katin e katert ne pallat te ri, me ashensor. 562 likes. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera. net - Elbasan Lajmerime e shpallje per shtepi, apartamente, e c'te jete! Ne jemi të specializuar në Tregun e Pronave si: Troje; Apartamente, Shtëpi, Vila, Ambjente për Biznese dhe Shërbime, të gjitha këto në shitje apo për blerje dhe  Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje, Per Qira Elbasan Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje t Apartamente ne shitje elbasan dhe njoftime per apartamente me cmime okazion, apartamente ne shitje elbasan apartamente ne shitje tek rruga elbasanit  Group 3A Koncept AGJENSI IMOBILIARE NE ELBASAN - Shitje; Blerje; Qira - Troje Shitet. Fıtratında mevcut o 162,000 Euro - Vila. Për më shumë informacion ose vizit në pronë na kontaktoni +355 69 70 66 […] Gjeni shtëpi në shitje në Elbasan në Indomio. 130,950 € bond36119 Apartament 3+1+3 per shitje tek Ali Demi Shkolla "Kushtrimi i Lirise" Tirana, Albania Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi , Shitet shtepi private. Beki Zyre per shitje ne rrugen Federik Shiroka ne Tirane, me siperfaqe 51 m2, ne katin e dyte te kesaj ndertese te re dhe ne nje lagje shume te populluar. Jep ne shitje Jep ne shitje Njoftime falas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per njoftime pune gazeta online sot oferta Njoftime me gra te veja Sherbime Profesionale bmw takime ofroj masazh ne shtepi kerkoj nje te veje. 000 € Vilë 393 m 2 në shitje; Elbasan, Elbasan - qyteti Apartament ne shitje ne qytetin è elbasanit ME HIPOTEK// Dy dhoma gjumi, guzhin dhom pritje, Banjo , Ballkon. Cel:0694573517. Disponon certifikatë pronësie. Tirane ,Durres, . 9 Prill 2018 lulet Shitet apartament i sapoperfunduar, 1+1, tek Rezidenca Shopi, tek lulet, Elbasan Shitet apartamet 1+1, i sapoperfunduar, ne kompleksin  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN BEQIR DARDHA, ELBASAN Size: 60 m²; Rooms: 3; Bathroom: 1; Property Type: Apartament; Property Status: shitje  18 Shtator 2018 Përshkrimi. SMARTER BOLDER FASTER Sa here mendon te blesh apo te shessesh apo te marresh me qera vemendja drejtohet ne zyrat e real estate. Njoftime falas ne Shqiperi - Makina, objekte banimi, punesime, apartamente, shtepia, Shitje blerje dhe me shume - Kerko dhe reklamo ne 123albania falas! This site uses cookies. Prona ndodhet ne fshatin Gorican, ne Berat. Cmimi: 3,900,000 leke Për Shitje. Used. FUTURE HOME Real Estate. 5 m2 diponon certifikate pronesie . E re Oferte. ikub. SAR 1080 SAR 30000 / year - 3 BR - executive bachelor flat for rent in brand ne. Details . Siperfaqja ne total e ndertimit eshte 824 m 2. 2 year , 7 muaj më parë. sh faqet dhe titujt e vizituara më shpesh) dhe sa shpesh vizitorët kthehen. 152. 000 euro PronaOkazion. Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 127 m2, kati 7 teknik. Toke per shitje ne bregdet, ideale per ndertim . Apartamenti ndodhet ne katin e shtate me orientim jug-perendim. 000Lek Telefono tani 0693444225 Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Per me teper kontaktoni ne numrin tone te telefonit 00355672832470 Apartament 1+1 Korce ne Shitje; Apartament 2+1 Korce ne Shitje; Apartament 3+1 Korce ne shitje; Prona ne Shitje + Ne Shitje. Apartament 2+1 per shtije ne qender te Elbasanit. Share this: Twitter; Facebook; Like this: Like Loading Related. I lutemi te gjithe personave qe mund ta njohin te na shkruajne duke na dhene emrin e personit. Real Estate Agent Prona në Shitje; Apartamente; Pallati i Hipotekuar (me Tapi), Apartamente Ne shitje Elbasan Jul 25, 2014 · Apartament ne shitje ne Elbasan. 000€ - Duration: 0:28. Certifikatat ne proces. Apartamenti ka 2 banjo, punime teper cilesore dhe bashkohore. 122 Sip m2 Elite Properties është agjenci e specializuar në fushën e pronave të paluajtshme duke ofruar ndërmjetësim në shitje, blerje, qira si dhe vlerësim, informacion, sigurim, këshillim financiar e ligjor ndaj kujtdo që i drejtohet për shërbim. Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni. infoprona. 19m 2. Me sipërfaqe 103m2/Neto Organizohet në 2 dhoma gjumi , 2 banjo , 1 sallon+kuzhinë ,1 ballkon. Shitet godine dhe truall prane tregut agro-ushqimor ne Elbasan. Cilesia dhe qetesia eshte prioriteti i firmes tone. Dyqan për shitje në lagjen “Qemal Stafa”, Elbasan. Tipi i prones Apartament. Apartamenti ka punime cilesore dhe eshte super i investuar. Apartamenti eshte i mobiluar dhe te ofron pa 0675011100 / 0675011000 "Shtëpia ime" është një direktori që i kushtohet pronave. Century21 Bridge eshte pjese e grupit Century21 Albania, kompania lider ne tregun e pronave te patundshme ne Shqiperi dhe ne bote. 000 euro Apartamente ne Shitje Kavajë, Shitet Toke Siperfaqja 5000m2 Posedon certifikate pronesie. Sipërfaqja e brendshme është 97. Dje 10:48. 2 dhoma gjumi,nje guzhine,sallon te madh plus korridor plus dhome tharje plus banjo. 1. KIB: 20911005. Apartament modern 2 + 1 per shitje afer stadiumit ne Elbasan Rruga Idriz Como, Elbasan, Albania apartament 2+1 per shitje, Tirane -Albania. 3 2 161. 410 000 € 6890m 2 NE KASHAR, 450 000 € 3700m 2 NE MULLET, 650M NGA AUTOSTRADA TIRANE-ELBASAN - Apartamente në shitje; Fier shtepi ne shitje me cmim okazion! Ka një sipërfaqe prej 98 m², ndodhet në katin e dytë të një godine dy katëshe dhe është tërësisht i mobiluar. Bilan Haxhi . It is located on the Shkumbin River in the District of Elbasan the County of Elbasan. Apartamenti shitet i mobiluar. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Apartamenti eshte ne pallat te Ri, Eshte i shtruar me pllaka cilesore, Me der te blinduar, me dyer druri te brendeshme, dhe Me Dritare PWC CILESORE ME DPPIO XHAM// Balkoni eshte Group 3A Koncept AGJENSI IMOBILIARE NE ELBASAN - Shitje; Blerje; Qira - Troje - Banesa - Zyra; Dyqane - Vleresime te pasurive STUDIO PROJEKTIMI - Projekte - Planvendosje - Studime - Arredime - Konsulence teknike - Ekspertize ne vleresimin e pasurive Prona ne shitje, Prona me qera, agjensi imobiliare ne elbasan, shtepi ne shitje, shtepi me qera, elbasan real estate Shitet apartament 1+1 në qendër Elbasan. Vojsavator nje prej kompanive me ne ze te Real Estate ne Shqiperi ishte nje nga pjesmarresit ne panairin kombetar te ndertimit. SHITEN APARTAMENTE 1OOM LARG DETIT, SUPER PAMJE. SAR 1080 / month - 2 BR - Furnished Family Flat available in Gulail ne. SHITET VILE NE ELBASAN OSE NDROHET ME MAKINE + LEK OSE APARTAMENTE NE  Shitje. Emertimi i objektit Qarku/Rrethi 1. shtepia ka hyrje ne vete ,vec pallatit eshte e rrethuar ervis1. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kuficlassifieds for jobs, sale in albania Tirane,Qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 85 m² 350 Euro Dritan Hoxha(Future Home Property)Pro14323 350. Anastas Bezhani Ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe, shiten 4 ambjente te shfrytezueshme dhe si apartamente te Ne rrugen Teodor Keko, prane Ozone, shitet apartament 2+1+2 tualete 2 ballkon ne katin e 2 banim te nje pallati 9 katesh te mirembajtur me ashensor nd <100,000€ 2 dhoma 2 tualete Tiranë Shitje May 28, 2020 · This video is unavailable. Persh kam nje apartament per te dhen me qera te thasari shtetit te fresku 1+1 62m 100% e mobiluar. Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore ne katin e 3- te te nje pallati 8 katesh i mireadm <150,000€ 2 rooms 2 bathrooms Tiranë Site title of www. 20/3 , Dyqani 20 Prane Shkolles "11 Janari "Mob: +355 67 33 333 81 Tel: +355 4 22 333 81 Elbasan, Shitje Apartament Qender. Cmimi 60. The experience and the reputation of the international franchise system are implemented locally in our agency which grew step by step becoming the flagship of the franchise network till January Shiten 2 troje + ndertesa,Lagjja "Kadri Qystri" Lushnje 1. shtepi ne shitje elbasan: shtepi ne shitje ne korce: apartamente ne shitje tirane 2012: shtepi ne shitje ne korce 2013: shtepi ne shitje ne vlore 2013: Të gjitha Vendbanime Apartamente Elbasan. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Search site. Apartament 1+1 Ne Shitje, Elbasan. Agjentet. Ka nje Siperfaqe… Me shume . 20 EUR. Ka punime cilesore dhe eshte ne gjendje shume te mire. Elbasan Dje, 17:37. Muzeu Etnografik Elbasan Pasqyra Shqiptare 66 views. E-mail MerrJep Shqipëri. Shitet 125. SHITET APARTAMENT 2+1+ A TEK RR. Ne kemi përvojë agjentë të pasurive të patundshme, duke garantuar profesionalizëm dhe transparencë. Apartamenti është në katin e katërt dhe shitet totalisht i mobiluar. Taksat e reja për apartamentet - Lajme, Sociale Në zonën e dytë janë qytetet Vlorë, Fier, Sarandë, Pogradec, Korçë, Elbasan, Berat, Lushnjë, Gjirokastër Shitje heroine e kokaine, tre të arrestuar në Elbasan, mes tyre një grua 14/11 09:19 Kundërshtoi me dhunë policin e tentoi të arratisje, në pranga një person në Vlorë May 26, 2015 · Ministria e Zhvillimit Ekonomik, përmes dy paketash, ka bërë publike asetet e nxjerra në shitje, si dhe procedurat që duhet të ndiqen nga të interesuarit për t’u përfshirë në ankandet për blerjen e tyre. Apartamenti eshte ne pallat te Ri, Eshte i shtruar me pllaka cilesore, Me der te blinduar, me dyer druri te brendeshme, dhe Me Dritare PWC CILESORE ME DPPIO XHAM// Balkoni eshte Nje perzgjedhje e apartamente dhe duplekse ne shitje ne Tirane . apartamente ne shitje elbasan